Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice kontra Warta Poznań, wynik 1-0

Mecz Puszcza Niepołomice kontra Warta Poznań, wynik 1-0

Emocje sięgały zenitu, gdy na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego Puszcza Niepołomice zmierzyła się z Wartą Poznań. W kontekście 32. kolejki Ekstraklasy, niedzielny pojedynek, rozegrany 12 maja 2024 roku, dostarczył kibicom napięcia do ostatnich minut. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, lecz ostatecznie Puszcza Niepołomice zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając 1-0. Wystarczyła jedna bramka, by zdecydować o losach tego spotkania, które miało kluczowe znaczenie w kontekście końcowej fazy sezonu.

Mecz pomiędzy Warta Poznań - Widzew Łódź 2-1

Mecz Warta Poznań - Widzew Łódź, wynik końcowy 2-1

W starciu drużyn Warta Poznań i Widzew Łódź na Stadionie Respect Energy padł wynik 2-1. Mecz, który odbył się w ramach 31. kolejki Ekstraklasy, przyniósł emocjonujące widowisko, zakończone zwycięstwem gospodarzy. Spotkanie miało miejsce w dniu 5 maja 2024 roku o godzinie 10:30.

Mecz pomiędzy Piast Gliwice - Warta Poznań 2-0

Dnia 2024-04-26 16:00 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Piast Gliwice i Warta Poznań: wynik końcowy 2-0

W dniu 26 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Piast Gliwice i Warta Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Piasta Gliwice 2-0, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Mecz Warta Poznań - Stal Mielec zakończony wynikiem 5-2

Mecz Warta Poznań vs Stal Mielec na stadionie Stadion Respect Energy dnia 2024-04-22 17:00: 5-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Warta Poznań i Stal Mielec w ramach 29. kolejki Ekstraklasy dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Respect Energy, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5-2. Pomimo wyrównanego rezultatu 2-2 na przerwę, Warta Poznań zdołała zdecydowanie przejąć kontrolę nad grą i zapewnić sobie pełne punkty. Mecz miał miejsce 22 kwietnia o godzinie 17:00, a jego efekty wciąż gorąco komentowane są przez fanów piłki nożnej.

Warta Poznań vs Korona Kielce 1-0

Mecz Warta Poznań - Korona Kielce, wynik końcowy 1-0

W piątkowy wieczór na Stadionie Respect Energy odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Warty Poznań i Korony Kielce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, którzy potrafili utrzymać prowadzenie już zdobyte przed przerwą. Warta Poznań oraz Korona Kielce dały wszystko, aby zdobyć cenne punkty w 28. kolejce Ekstraklasy. Mecz odbył się 3 dni temu o godzinie 16:00, a emocje w Poznaniu wciąż są intensywne po tej ważnej konfrontacji.

Mecz Warta Poznań kontra Zaglebie Lubin 1-1

Na stadionie Stadion Respect Energy dnia 2024-04-02 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Warta Poznań i Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 1-1

Warta Poznań i Zaglebie Lubin zmierzyły się w emocjonującym meczu Ekstraklasy, który odbył się 6 dni temu na Stadionie Respect Energy. Drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Warta Poznań prowadziła po pierwszej połowie, ale Zaglebie Lubin zdołało wyrównać po przerwie, co zapewniło kibicom wiele niezapomnianych emocji.

Slask Wroclaw - Warta Poznań 2-1

Mecz Slask Wroclaw - Warta Poznań zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Tarczyński Arena

W ostatniej kolejce Ekstraklasy drużyny Slask Wroclaw i Warta Poznań zmierzyły się na boisku Tarczyński Arena. Mecz ten odbył się 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 18:00. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Slaska Wroclaw, które pokonało Warcie Poznań 2-1. Wynik na przerwę to 1-0 dla gospodarzy.

Warta Poznań kontra ŁKS Łódź, wynik końcowy 0-1

Warta Poznań - ŁKS Łódź, wynik meczu 0-1

W dniu 11 marca 2024 roku na Stadionie Respect Energy w ramach 24. kolejki Ekstraklasy drużyna Warty Poznań podejmowała ekipę ŁKS Łódź. Mecz ten zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0 po zaciętej rywalizacji, która trwała już tydzień temu. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to ŁKS Łódź wyszedł zwycięsko, zdobywając decydującego gola.

Mecz pomiędzy Lech Poznan kontra Warta Poznań, wynik 2-0

Dnia 2024-03-15 19:30 na stadionie Enea Stadion odbył się mecz pomiędzy Lech Poznan i Warta Poznań: 2-0

W ostatnim spotkaniu Ekstraklasy, które odbyło się 15 marca br., drużyna Lech Poznań podejmowała na własnym boisku ekipę Warty Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy trafili po przerwie, zdobywając cenne trzy punkty. Enea Stadion był miejscem, gdzie rozegrała się ta emocjonująca konfrontacja w 25. kolejce ligowej rywalizacji.

Cracovia Krakow kontra Warta Poznań 0-1

Na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2024-03-01 17:00 odbył się mecz pomiędzy Cracovia Krakow i Warta Poznań - 0-1

W dniu 1 marca 2024 roku na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Cracovii Kraków oraz Warty Poznań. Po zaciętej rywalizacji to goście z Poznania wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz ten odbył się w ramach 23. kolejki Ekstraklasy, a wynik na przerwę nie wskazał na to, że ostatecznie to Warta zdobędzie pełną pulę punktów.